Wynajem aut

Długoterminowy wynajem aut dla firm niesie ze sobą wiele korzyści.
Właśnie takimi usługami zajmuje się firma, której ofertę znajdziemy na stronie internetowej biznes rentcar.pl.

Korzyści

Decydując się na taki wariant mamy pewność dokładnego serwisu wszystkich wynajętych aut, pełną likwidację szkód komunikacyjnych, profesjonalne doradztwo flotowe niemal 24h na dobę, serwisowanie i naprawy mechaniczne i wiele innych bardzo przydatnych usług.

Mając własna firmę i wiele związaną z nią spraw na głowie biorąc auta w leasing nie musimy martwić się już o nic. Tankujemy paliwo i użytkujemy samochody do woli wpłacając co miesiąc odpowiednią sumę.

Efektowne auto

Biznesrentcar.pl wśród wielu aut proponuje np. wspaniałe, nowoczesne BMW 3 z automatyczna klimatyzacją, tapicerką antracytową, przydatnym systemem nawigacyjnym typu Business, regulator prędkości z funkcja hamowania, system alarmowy, centralny zamek, przesuwane podłokietniki. czujniki parkowania z przodu i z tyłu, efektowny lakier metalik, zestaw głośnomówiący z interfejsem USB i bardzo dobre systemy bezpieczeństwa.

Bmw ma silnik 1,5 135 km, automatyczna skrzynię biegów, pojemność bagażnika 380 l, średnie spalanie 5,0 l/100 km.

Wypożyczenie

Można oczywiście wynająć krótkoterminowo od 1 do 30 dni. Jest też opcja od 1 do 12 miesięcy i opcja od 12 do 36 miesięcy. Opłaty są oczywiście odpowiednie względem czasu wynajmu.

Bez wątpienia jest to bardzo ciekawa, ale i popularna opcja wypożyczenia samochodu i wiele osób prowadzących swoje firmy decyduje się na wariant Bmw 3.

Zobacz: http://biznesrentcar.pl/